KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15915016
nr 1591 5016
Maria Ginzburg
(f. 1955), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 2004, fyr, 36x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Maria Ginzburg, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 januari 2024
kl 18:02:08
100 kr
150 kr